Zalves 75, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67327904
Fakss: +371 67327900
e-mail: aldens@okna.lv
 

Mūsu pakalpojumi

Iebūvējamie skapji

        Kompānija ALDENS piedāvā Jūsu uzmanībai sienas skapjus – to izgatavošanu un uzstādīšanu. Ērtība un funkcionalitāte - šie parametri ir svarīgākais, kas raksturo sienas skapi. Uzstādot to, Jūs ekonomējiet vietu, bieži vien tas palīdz paslēpt telpas trūkumu. Dizainera idejām sienas skapis ir kā radīts, jo tajā var īstenot praktiski jebkuru domas lidojumu, ka arī sienas skapis ir kluss, funkcionāls un tam ir pieņemama cena.

       Sienas skapis atradīs vietu jebkurā telpā, vai tas būtu Jūsu dzīvoklis, māja vai birojs. Funkcionalitātes ziņā sienas skapis ir daudzveidīgs, tas atļauj tos harmoniski pieskanot priekštelpām, garderobēm, viesistabām, guļamistabām, bērnu istabām, darba telpām utt. Šāda veida skapis ļauj veiksmīgi izmantot Jūsu telpas nepilnības, tādas kā nišas, izvirzītus stūrus, zemus griestus un neērtus antrisoļus.

       Galvenā sienas skapja sastāvdaļa ir vadības sliedes (augšējās un apakšējās) pa kurām ar ritentiņu palīdzību pilnīgi klusi virzas bīdāmas durvis. Apstāklis, ka durvis virzas vienā plaknē ļauj konstrukciju iemontēt telpās, kas ierobežotu parasta skapja durvju pilno atvēršanu.

       Skapja iekšpusē var izvietot plauktu sistēmas, grozus, drēbju pakaramos, atvilktnes, šūnu elementus utt.

       Stūra skapis aizņem maz vietas, bet tajā pašā laikā ir loti ietilpīgs. Stūra skapis ir pieprasīts priekštelpās, jo patiesībā tas ir ērtākais veids kā izmantot priekštelpas kvadratūru pēc iespējas lietderīgāk.

        Ņemot vērā visu augstāk minēto - skapis kupeja ir mēbele, kurai nav ierobežojumu, pēc savas konstrukcijas un izmēriem tā iederēsies jebkurā telpā.

      Iebūvējamas mēbeles tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā telpas arhitektoniskās īpatnības.

      Sienas skapja pasūtījums – tā ir krāsu un formu daudzveidība, kas ļauj apmierināt visprasīgāko pircēju!

      Izvēloties iebūvējamos sienas skapjus, Jūs izmantosiet sava mājokļa telpas racionāli!
 
 

Galerija